Ontdek Málaga » Málaga bezienswaardigheden » Musea Málaga » Speelschema Málaga CF seizoen 2018 – 2019



Speelschema van Málaga CF in de Segunda Division 2018 – 2019

Als je toevallig in Málaga óf omgeving bent en wil je een wedstrijd van Málaga CF in het voetbalstadion "La Rosaleda" bijwonen? Kijk dan hieronder naar het speelschema van Málaga CF.

 De Segunda Division begint op 18  augustus

 Bekijk hier de "Tijden Datums Trainingen en oefenwedstrijden"


Málaga CF programma

Hier vind je alle thuiswedstrijden van de voetbal club "Málaga CF" voor het seizoen 2018 - 2019

De aanvangstijden kun je een paar weken voor de wedstrijd bekijken nog eens bekijken op: Málaga FC

Tickets Málaga CF

Tickets zijn ook via de officiële website van Málaga CF te koop.



   Ronde Datum
Tegen
1. Ronde                                     18.08.2018           U           CD Lugo    
2. Ronde                                     24.08.2018            T           AD Alcorcón     
3. Ronde                                     03.09.2018           U            UD Almería 
4. Ronde                                     09.09.2018            T           CD Tenerife    
5. Ronde                                     16.09.2018            T           Córdoba CF  
6. Ronde                                     23.09.2018           U            UD Las Palmas  
7. Ronde                                     30.09.2018            T           Rayo Majadahonda
8. Ronde                                     07.10.2018           U            Deportivo La Coruña   
9. Ronde                                     14.10.2018             T          Albacete   
10. Ronde                                   21.10.2018            U           Elche CF     
11. Ronde                                   28.10.2018             T           CD Numancia   
12. Ronde                                   04.11.2018           U             CA Osasuna   
13. Ronde                                   11.11.2018            U            Sporting Gijón 
14. Ronde                                   18.11.2018             T           Gimnàstic
15. Ronde                                   25.11.2018            U            Extremadura UD  
16. Ronde                                   02.12.2018             T           Granada CF   
17. Ronde                                   09.12.2018            U            RCD Mallorca   
18. Ronde                                   16.12.2018             T            Cádiz CF   
19. Ronde                                   22.12.2018            U             Real Oviedo 
20. Ronde                                   06.01.2019             T            CF Reus Deportiu  
21. Ronde                                   13.01.2019            U             Real Zaragoza 
22. Ronde                                   20.01.2019             T             CD Lugo
23. Ronde                                   27.01.2019            U             CD Tenerife
24. Ronde                                   03.02.2019             T             UD Almería
25. Ronde                                   10.02.2019             T             UD Las Palmas
26. Ronde                                   17.02.2019            U              Rayo Majadahonda
27. Ronde                                   24.02.2019             T             Deportivo La Coruña
28. Ronde                                   03.03.2019            U              Córdoba CF
29. Ronde                                   10.03.2019             T             CA Osasuna
30. Ronde                                   17.03.2019            U              CD Numancia
31. Ronde                                   24.03.2019            U              Gimnàstic
32. Ronde                                   31.03.2019             T             Sporting Gijón
33. Ronde                                   07.04.2019            U              Granada CF
34. Ronde                                   14.04.2019             T              Extremadura UD
35. Ronde                                   21.04.2019            U              AD Alcorcón
36. Ronde                                   28.04.2019             T              RCD Mallorca
37. Ronde                                   05.05.2019            U               Cádiz CF
38. Ronde                                   12.05.2019             T              Real Oviedo
39. Ronde                                   19.05.2019            U               CF Reus Deportiu
40. Ronde                                   26.05.2019             T              Real Zaragoza
41. Ronde                                   02.06.2019            U               Albacete
42. Ronde                                   09.06.2019             T              Elche CF